Drugie Forum Konsultacyjne dla gmin-uczestników projektu "Dobre konsultacje, dobry plan"

Drugie Forum Konsultacyjne dla gmin-uczestników projektu "Dobre konsultacje, dobry plan"

Rejestracja

Uczestnik
Rejestracja zakończona: 12.02.2018 23:59
zakończona

Opis wydarzenia

Drugie wspólne spotkanie gmin-uczestników projektu "Dobre konsultacje, dobry plan" poświęcone wymianie doświadczeń z konsultacji społecznych realizowanych w ramach projektu, sieciowaniu uczestników oraz kilku ważnym zagadnieniom dla planowania przestrzennego i realizacji konsultacji, które przydadzą się w codziennej pracy uczestników Forum.

Do udziału w Forum każda Gmina może zgłosić dwie osoby.

Osobom uczestniczącym zapewniamy materiały podczas Forum, wyżywienie w dniu Forum, nocleg ze śniadaniem dla osób dojeżdżających dzień przed Forum (zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych) oraz zwrot kosztów dojazdu do równowartości biletu PKP/PKS. Udział w Forum jest nieodpłatny.

Uczestnictwo zapewniamy wyłącznie osobom, które dokonały rejestracji.

Termin i miejsce

Rozpoczęcie:
23.02.2018 10:00
Zakończenie:
23.02.2018 16:00

80-152 Gdańsk, Powstańców Warszawskich 45 (Amber Hotel)

Pokaż na mapie

Strona wydarzenia:
https://tinyurl.com/y9lzd899

Organizator

Kujawsko-Pomorska Federacja Organizacji Pozarządowych

Fosa Staromiejska 30/3, 87-100 Toruń

[email protected]

56 678 84 16
Pokaż mapę...
pl